SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Smörgåsbestick 6093761
nr 609 3761
Smörgåsbestick
12 delar, nysilver, 1920-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2009
kl 19:41:39
100 kr
150 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.